Konferencja - rozwiązania SAP pomagające w pracy działów kadr i płac PDF
Wpisany przez Krzysztof Konitz   
piątek, 29 października 2010 13:40

Zapraszamy do udziału w konferencji organizowanej przez Quercus, poświęconej usprawnianiu pracy działów HR.
Konferencja odbędzie się 18 listopada 2010 w salach Europrofes, adres: Warszawa, ul. Sielecka 22 w godzinach od 10:00 do 16:00.

Podczas spotkania zaprezentujemy w jaki sposób można wykorzystać nowoczesne rozwiązania firmy SAP z obszaru Business Intelligence do prezentacji oraz analizy danych zebranych w module HCM systemu SAP.

Dodatkowo przedstawimy autorskie rozwiązania rozszerzające funkcjonalność modułu SAP HCM - obsługę Pracowniczej Kasy Zapomogowo Pożyczkowej oraz pożyczek z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych.


Wszystkie rozwiązania zostaną zaprezentowane na żywo, na działającym systemie SAP przez doświadczonych konsultantów.

Szczegółowa agenda spotkania:

  • Prezentacja rozwiązania obsługi Pracowniczej Kasy Zapomogowo Pożyczkowej oraz pożyczek z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych w SAP HCM,
  • Obsługa  wydruku pasków płacowych w układzie RMUA dla pracowników, z podpisem osoby wystawiającej oraz autoryzacją,
  • Zastosowanie hurtowni danych SAP do przechowywania i analizy danych kadrowo/płacowych,
  • Wykorzystanie narzędzi SAP BI w pracy działów kadr i płac.

Wszystkich chętnych do udziału prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  
lub faksem na numer: 61  811 66 63
bądź o kontakt telefoniczny pod numerem: 61 811 62 68.

W zgłoszeniu prosimy podać: imię, nazwisko, telefon oraz adres e-mail uczestników.
Udział w konferencji wymaga potwierdzenia ze strony firmy Quercus.

 

© 2006-2011 Quercus
SAP, logo SAP i logo SAP Partner to znaki handlowe lub zastrzeżone znaki handlowe SAP AG